Kõrvarõngad LAULASMAA I (hõbe)

50.00 

Kirjeldus

Armsad ruudukujulised kõrvarõngad Laulasmaa kollektsiooni mustriga. Kõrvarõnga hõbedast fiksaatori sees on silikoon, mis hoiab ehte kindlalt paigal ja takistab kadumast. Sarja kujundamisel oleme jäänud kargete ja puhta joonega vormide juurde. Seetõttu kasutame granaate eelkõige sõrmustes ja kaelaehetes. Samas eritellimused on võimalikud. 🙂

Laulasmaa kollektsiooni loomine alates materjali leidmisest, mõtisklustest vormide ja võimalike lahenduste üle on olnud erakordselt nauditav protsess. Sügav rahulolu kaasneb ära tundmisega, et meie põhjamaine loodus on ammendamatu inspiratsiooniallikas ja pakub ikka ja jälle materjali kauniteks eheteks.

Need ehted teevad meie jaoks eriliseks Laulasmaalt kodurannast leitud granaadid. Need ei ole kaugete maade uhked vääriskivid, vaid tihti ainult paari millimeetrised mere laintes lihvitud kivikillud. Purpurpunased ja violetsed! Päikese käes sama ilusad kui kaugete maade kaunitarid, kuid neist erinevalt teevad väikesed koduranna leiud südame soojaks. Kodu saab mitmeti kaasa kanda. Mälestustes, mõtetes – ehetes.