Kulon JUUGEND – ahhaat pärli ja helmestega (hõbe)

65.00 

Laost otsas

Kahjuks on see ehe otsas. Kui olete ehtest huvitatud, võtke palun meiega ühendust. Tellimuse valmimine sõltub materjali olemasolust. Kui sama materjali ja/või motiiviga ehet on võimalik teha, siis täpsustame ehte orienteeruva valmimisaja ning hinna.

Kirjeldus

Kollekstiooni JUUGEND ehted eristuvad selgelt oma pehme ja lainelise joonega, mis on selle kunstivoolu tähtsaim tunnus. Juugendi kõrgaeg oli 19. sajandi lõpul – 20. sajandi algul. Kunstnike eesmärgiks oli luua uus stiil, mis oleks vaba vanadest traditsioonidest. See on kunstivool, kus loodus on inspiratsiooniks ning voogav joon väljendusvahendiks. Joon on alati dünaamiline ja meeleolukas.

JUUGEND ehted on seetõttu väga dekoratiivsed ja naiselikud. Kollektsiooni iseloomustab fanaasiaküllane stiliseeritus ning nõrkelt voogavad jooned. JUUGEND kollektsioonis on ühendatud kunst, ilu ning praktilisus – iga ehe kordumatu ja unikaalne.

Ilus meresinise tooniga ahhaadi ripats, mida ümbritseb õhuline juugendlik hõbetatud raamistus. Ajastule omast joont rõhutavad allservas olevad valged pärlid ja helmed, mis loovad sinise ahhaadiga harmoonilise koloriidi.

Ehe on valmistatud 925-prooviga hõbedast ja müügil autori signeeritud kinkekarbis.